24 września 2008, 21:24
0
fffj..... what the Fu**? wiesz mozna tak mowic o 10 zawodnikach... bylo by dobrze gdybys nie napisal tego zeby nikt nie myslal, ze jestes dziwny. VeB.
31 sierpnia 2008, 21:47
ja tez myslalem ze o ryjka kaman. Mam nadzieje ze chlopak bedzie zdrowy. no przykro mi nie moge pomoc poniewaz nie zarabiam wlasnych pieniedzy. VeB.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
fffj..... what the Fu**? wiesz mozna tak mowic o 10 zawodnikach... bylo by dobrze gdybys nie napisal tego zeby nikt nie myslal, ze jestes dziwny. VeB.
0
ja tez myslalem ze o ryjka kaman. Mam nadzieje ze chlopak bedzie zdrowy. no przykro mi nie moge pomoc poniewaz nie zarabiam wlasnych pieniedzy.
VeB.
0
ja tez myslalem ze o ryjka kaman. Mam nadzieje ze chlopak bedzie zdrowy. no przykro mi nie moge pomoc poniewaz nie zarabiam wlasnych pieniedzy.
VeB.
0
fffj..... what the Fu**? wiesz mozna tak mowic o 10 zawodnikach... bylo by dobrze gdybys nie napisal tego zeby nikt nie myslal, ze jestes dziwny. VeB.